استفاده از تکنولوژی روباتیک در ساخت دستگاه های کیسه پرکن آرد

تاریخ : 1394/03/24 11:56

دستگاه تمام اتوماتیک کیسه پرکن سریPTH-900 برای بسته بندی کیسه های دهان باز: کیسه پر کن سری PTH راه حلی منحصر به فرد در بسته بندی مواد است که توسط شرکت Premier Tech Chronos به منظور بسته بندی انواع مواد فله گرانولی (مانند آرد، گندم، کود شیمیایی، شکر، خوراک دام، ذرت، گرانول های شیمیایی) در کیسه های بافته شده پلی اتیلنی و کیسه های کاغذی چند لایه طراحی شده است.

دستگاه تمام اتوماتیک کیسه پرکن سریPTH-900  برای بسته بندی کیسه های دهان باز:
کیسه پر کن سری PTH راه حلی منحصر به فرد در بسته بندی مواد است که توسط شرکت Premier Tech Chronos به منظور بسته بندی انواع مواد فله گرانولی (مانند آرد، گندم، کود شیمیایی، شکر، خوراک دام، ذرت، گرانول های شیمیایی) در کیسه های بافته شده پلی اتیلنی و کیسه های کاغذی چند لایه طراحی شده است.
کیسه پرکن سریPTH-900  با طراحی مدولار (قطعات از پیش ساخته قابل مونتاژ)، یک کیسه پر کن نیمه اتوماتیک است که براحتی قابلیت ارتقا به یک کیسه پر کن تمام اتومات را دارد. یک سیستم انتقال دهنده روباتیک، کیسه را در قسمت پرکن قرار داده، پس از اینکه محصول درون کیسه ریخته شد، کیسه را از دهانه کیسه پر کن جدا کرده و آن را به طرف سر کیسه دوزی هدایت می کند. طراحی نوآورانه آن بگونه ایست که امکان تبدیل مدل نیمه اتوماتیک به مدل تمام اتوماتیک آن وجود دارد.

دستگاه کیسه پر کن تمام اتوماتیک

با کمی هزینه امکان تبدیل دستگاه نیمه اتوماتیک به تمام اتوماتیک

ظرفیت 20 کیسه در دقیقه

سریع و قابل اعتماد

تعمیرات و نگهداری سریع و آسان

ویژگیها

با کمی هزینه امکان تبدیل دستگاه نیمه اتوماتیک به تمام اتوماتیک

نیازمند فضای کم جهت استقرار در کف سالن بسته بندی

قابلیت اطمینان مطلوب

نصب و راه اندازی سریع و آسان

کمترین آسیب بدنی به نیروی کار

سازگار با هر سیستم بسته بندی

امکان تغییر تنظیمات از حالت تمام اتوماتیک به نیمه اتوماتیک"گروه تجهیزات صنعتی پرمیر تک" طی 15 سال گذشته به منظور ارائه خطوط بسته بندی قابل اعتماد و تجهیزاتی نظیر پالت، همکاری استراتژیک خود را با تامین کننده قطعات روباتیک فانوک - که در ارائه راه حل های روباتیک پیشرو می باشد - گسترش داده است. "گروه تجهیزات صنعتی پرمیر تک" همچنین یک یکپارچه ساز مورد تایید "شرکت فانوک روباتیک"و تولید کننده اصلی پالت های روباتیک در شمال آمریکا می باشد که به واسطه برخورداری از تکنولوژی برتر روباتیک، ارائه خدمات به مشتریان و دانش فنی، بهترین گزینه برای شرکت هایی است که به دنبال یک مزیت رقابتی هستند.
کیسه پر کن سری نیمه اتوماتیک (PTH-900):

دستگاه کیسه پر کن نیمه اتوماتیک

استفاده آسان

قابل اعتماد

مقرون به صرفه

تعمیرات و نگهداری ساده و آسانویژگیها

مقرون به صرفه و قابل اعتماد

نیازمند فضای کم جهت استقرار در کف سالن بسته بندی

مکانیزم ساده همراه با آلارم صوتی جهت عیب یابی و تعمیرات و نگهداری و کاهش زمان توقف کیسه گیری در صورت بروز خرابی در آن

تنظیم سریع خارجی برای کیسه های با طول و عرض مختلف


ترجمه و گردآوری: فریبا رئیسی کارشناس ارشد مهندسی علوم و صنایع غذایی

گروه مقالات

پر بیننده ترین ها

سوربیتول یا گلوسیتول یک قند الکلی است که بدن انسان آن را به کندی متابولیزه می کند

روش های زیادی به منظور افزایش جذب مواد ریز مغذی وجوددارد، که اغلب ازطریق استفاده مداوم ازمکمل های غذایی ویا از طریق فعالیت های رژیمی مختلف ، صورت می گیرد. غنی سازی ، فرآیند افزودن ویتامین ها ومواد معدنی به موادغذایی ، به منظورافزایش محتوای موادمغذی موجود درآن ها میباشد.

به دنبال ممنوع شدن کاربرد سم متیل بروماید در سال 2005 میلادی، صنعت آرد ایالات متحده با چالشی بزرگ در خصوص پیدا کردن روشهای جایگزین روشهای تدخینی جهت "مدیریت آفات انباری" مواجه گردیده است. با اینکه جایگزین های شیمیایی مناسبی شامل سولفوریل فلوراید (ProFume®) و آئروسل ها (ترکیب مایع و گاز یا پودر و گاز) برای متیل بروماید وجود دارد اما تاکید بر شیمیایی نبودن جایگزین جدید، روش حرارتی را به عنوان یک گزینه مناسب مطرح می کند.

این روش (روش مرجع AACC شماره 10.14.01).برای تعیین حجم نان با استفاده از توپوگرافی لیزری توسط دستگاه آنالیزور پرتن انجام می شود.