انجمن پالت اروپا، با عرضه نیم پالت بر مشکلات شرکت "Düsseldorfer" غلبه کرد

تاریخ : 1394/04/24 12:36

انجمن پالت اروپا (EPAL) یک نیم پالت 600*800 میلی متر را با سه پایه مسطح به بازار عرضه کرده که ادعا می کند قوی تر و با دوام تر از "دوسلدوف" های فعلی است.

پالت مورد آزمایش زیر نظر کاربران صنعت تولید شده است. کیفیت نیم پالت چوبی شرکت دوسلدوف هنوز بطور مستقل تضمین نشده بنابراین توسط کلیه کاربران نیز تایید نشده است.
نیم پالت در صنایع غذایی و همچنین در فروشگاه های زنجیره ای و خرده فروشی ها کاربرد دارد.
مارتین لیبرانت مدیر عامل انجمن پالت اروپا گفت: تا کنون نیم پالت دوسلدوف نیازی به مجوز تولید نداشته به همین دلیل این محصول با قیمت ارزان و کیفیت پایین وارد بعضی کشورهای اروپایی شده است. در حال حاضر تولید و تعمیر این پالت ها تحت لیسانس انجمن پالت اروپا است بنابراین با نیم پالت انجمن پالت اروپا می توان کیفیت محصول را برای کاربران تضمین نمود.
امکان استفاده از این پالت ها با تجهیزات قابل حمل، از هر چهار طرف وجود دارد به عبارت دیگر کاربران می توانند از فضای 600 میلی متری آن استفاده کنند. با استفاده از این پالت قدرت مانور و نمایش کالاها در محیط فروش وجود داشته و همچنین اقلام را می توان با شرایط یکسان در معرض فروش قرار داد.
نیم پالت انجمن پالت اروپا که از چوب و استیل ساخته شده که وزن خالص این پالت کمتر از 10 کیلو گرم و قادر به تحمل بیش از 500 کیلوگرم وزن می باشد. روی قسمت استیل لگوی انجمن پالت اروپا (EPAL) حک شده است.
سه قلاب استیل 6 میلی متری به منظور افزایش پایداری و محافظت از پالت در برابر ضربه تعبیه شده است. این پالت برای انبارهای خودکار بسیار ایده آل است و با استاندارد ISPM-15 مطابقت دارد.

http://www.foodproductiondaily.com/

گروه مقالات

پر بیننده ترین ها

سوربیتول یا گلوسیتول یک قند الکلی است که بدن انسان آن را به کندی متابولیزه می کند

روش های زیادی به منظور افزایش جذب مواد ریز مغذی وجوددارد، که اغلب ازطریق استفاده مداوم ازمکمل های غذایی ویا از طریق فعالیت های رژیمی مختلف ، صورت می گیرد. غنی سازی ، فرآیند افزودن ویتامین ها ومواد معدنی به موادغذایی ، به منظورافزایش محتوای موادمغذی موجود درآن ها میباشد.

به دنبال ممنوع شدن کاربرد سم متیل بروماید در سال 2005 میلادی، صنعت آرد ایالات متحده با چالشی بزرگ در خصوص پیدا کردن روشهای جایگزین روشهای تدخینی جهت "مدیریت آفات انباری" مواجه گردیده است. با اینکه جایگزین های شیمیایی مناسبی شامل سولفوریل فلوراید (ProFume®) و آئروسل ها (ترکیب مایع و گاز یا پودر و گاز) برای متیل بروماید وجود دارد اما تاکید بر شیمیایی نبودن جایگزین جدید، روش حرارتی را به عنوان یک گزینه مناسب مطرح می کند.

این روش (روش مرجع AACC شماره 10.14.01).برای تعیین حجم نان با استفاده از توپوگرافی لیزری توسط دستگاه آنالیزور پرتن انجام می شود.