تازه های سایت

 • ایدما - ششمین نمایشگاه بین المللی آرد

  ایدما - ششمین نمایشگاه بین المللی آرد، سمولینا،برنج،ذرت،بلغور،دستگاه های آسیاب علوفه و حبوبات،ماکارونی ، تکنولوژی بیسکویت

  1393/12/11 13:12
 • ترکیه بار دیگر بزرگترین صادر کننده آرد گندم جهان!

  مطابق گزارش انجمن بین المللی غلات (IGC)، ترکیه با صادرات 3 میلیون و 353 هزار تن آرد گندم در سال های 2013-2014 بار دیگر بزرگترین صادر کننده آرد جهان شناخته شد!

  1393/12/10 14:36
 • آزاد شدن کلیه سهمیه آرد نان های حجیم از ابتدای اسفند ماه 93

  محمدجواد کرمی، رییس اتحادیه تولیدکنندگان نان‌های حجیم و نیمه‌حجیم تهران ضمن اعلام مطلب فوق گفت: براساس مصوبه قبلی هیات دولت 20 درصد از سهمیه آرد دولتی تولید‌کنندگان نان‌های حجیم آزاد شده بود اما چند روز پیش اعلام شد که از اول اسفند‌ ماه کلیه سهمیه آرد‌های این بخش آزاد محاسبه می‌شود؛ در واقع آنچه جدید اعلام شده نقیض مصوبه‌ قبلی است.

  1393/12/03 15:15

گروه تازه های سایت

پر بیننده ترین ها

وزیر جهاد کشاورزی گفت: خط اعتباری 10 هزار میلیارد ریالی امسال برای توسعه مکانیزاسیون در بخش کشاورزی اختصاص داده شده است.

همزمان باورود بنزین ۱۰۰۰تومانی به سبد هزینه‌ای مردم و باالزام هماهنگی هرگونه افزایش قیمتی با دولت، پرونده‌های زیادی از درخواست تولیدکنندگان روی میز بررسی دولت قرار گرفته که کالاهای اساسی در صدر هستند.

یک عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با اشاره به پرداخت به روز قیمت خرید تضمینی گندم، آن را در اعتماد کشاورزان به مجموعه جهاد کشاورزی و افزایش روند تولید موثر دانست.

اهمیت نان در سبد غذایی افراد جامعه بر کسی پوشیده نیست اما متأسفانه مقداري از آن به صورت ضایعات از بین میرود. آمار ضایعات نان در رسانه هاي مختلف با مقادیر متفاوت و عمدتاً بسیار بالاتر از مقادیر مندرج در منابع معتبر و قابل استناد بیان میگردد. بطوریکه بعضاً میزان ضایعات نان در ایران را حدوداً30 درصد اعلام می کنند که طبق بررسیهاي به عملآمده هیچ مدرك مستندي در این خصوص مشاهده نشد.